Tekliflerinize bizimle seviye atlatın!

Fiyat teklifi şablonu hizmetimizle, hem kolay oluşturulabilen hem de şık görünen teklif belgelerine sahip olun.
Şimdi Keşfedin2 dk, 34 sn.

Birlikte çalışmak için şimdi iletişime geçin!

Ritma ile teklifleriniz daha şık görünsün!

Ritma'nın sunduğu teklif şablonu hizmetiyle, teklif tasarımlarınızı modern görünüme kavuşturarak, işinize seviye atlatın.

Kapak Sayfası

Markanızın vitrini ve kurumsal kimliğini vurgulu bir kapak sayfası ile öne çıkartabilir, teklifinize istediğiniz ağırlığı kazandırabilirsiniz.

Resimli Teklif

Teklifte yer alan ürünleri resimleri ile sunmak, katalog seçimi yapar gibi, müşteri adayına net bir sunum imkanı sağlıyor.

Referanslar

Güçlü referanslarınız ve başarı hikayeleri, hikayenizin belki de en gerçekçi yansıması. Tekliflerinizde sizi tercih eden markaları yansıtın.

Hazır Metinler

Teklif girişindeki hitap ve bilgilendirme metnini, ticari koşulları, üst bilgi - alt bilgi alanlarını hazır kalıplar ile hatasız ve eksiksiz olarak belirtin.

Ara Toplam

Çok kalemden oluşan tekliflerde bazı bölümler için ayrı ayrı ara toplam değerleri kullanarak, fiyatlandırmanızı bölümlere ayırın.

Başlık

Ürün ve hizmet kalemlerini hangi bölüm ve parçalar için kullanılacağını, projenizin veya bütünü oluşturan parçaları anlaşılır hale getirin.

Proforma Fatura

Teklif hazırladığınız sistem üzerinden kolayca proforma fatura hazırlayabilirsiniz. Alıcılar için mal veya hizmet kapsamını fatura öncesinde netleştirin.

Sipariş Onay Formu

Kabul edilen teklifin alıcıdan kaşe imzalı onaylanmış formunu üretmek için sipariş onay formu ile anlaşmanızı belgelendirin.

Yabancı Dil

İngilizce, Almanca gibi farklı dillerde yurtdışı pazarlarına sunduğunuz teklif çıktılarını kolayca hazırlayın.

TEKLİF ŞABLONLARINI BİZE TESLİM EDENLER