Ritma Flex
ERP

Güçlü altyapısı, esnek ve özelleştirilebilir modern ekranlarıyla işini büyüten firmalar için tam bir verimlilik kaynağı.
ERP BroşürüOnline Demo

Ritma Flex’teki yenilikler için tıklayınız.

Aylık Dağılım

Ritma Flex arayüzünden aylık dağılımı istatistiksel olarak görüntüleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Sistemi kendi sunucularımıza kurabilir miyiz, yoksa sadece bulut üzerinden mi kullanılıyor?

Ritma FLEX Türkiye’nin en büyük veri merkezindeki yüksek performans bulut sunucularından yayın yapıyor. Çoğu firmanın yaptığı gibi donanım ve sistem altyapısını hazırlama ve yaşatmakla ilgili maliyetleri üstlenmeden sistemi kullanabilirsiniz. Dilerseniz mevcut yatırımlarınızla hazırladığınız kendi sunucularınız üzerinde de on-promise olarak platformu park edebilirsiniz. Heriki seçenekte mümkün.

Projeyi devreye almak, ortalama ne kadar sürüyor?

Ritma FLEX hızlı kullanıma geçiş için çok sayıda avantajlı yaklaşım içeriyor. Kolay kullanıma odaklanan ve global standartlarda devam eden tutarlı ekranlarımız sisteme geçişi en pratik hale getiriyor. Veri aktarımı, entegrasyon, firmaya özel form ve rapor hazırlama süreçleri ve yazılım uyarlama çalışmalarımızla tüm projelerimizde zamanın kıymetini biliyoruz.

Mevcut yazılımdaki dataları sisteme aktarabilir miyiz?

Standart excel şablonlarımıza dönüştürülen Firma, Ürün, Personel, Fiyat Listeleri, Çoktan Seçme Alanlar gibi verileri toplu olarak sisteme aktarmak çok kolay.

Program üzerinden çıktı alabileceğimiz formlar nasıl tasarlanıyor?

Rapor ve yazıcı çıktılarını dilerseniz destek ekibimizle sizin için özelleştirebildiğimiz gibi, bilgi işlem biriminizde bu çalışmaları yürütmeye yetkin personelinizle firmanıza özel çıktıları kendi bünyenizde hazırlayabilirsiniz.

Yazılımı satınalmak dışında kiralama seçeneği var mı?

Kalıcı Lisans satınalma seçeneğini tercih edebileceğiniz gibi platformu kullandıkça öde konseptiyle kiralayabilirsiniz.

Satış sonrası destek hizmetlerinin kapsamı nedir?

Yazılımı kullanmaya başladığınız günden itibaren destek ekibimiz yanınızda. destek@ritma.com.tr adresine iletilen bilgi – talep kayıtlarınızı yakın ilgi düzeyinde takip ediyoruz. Açılan ticket kayıtlarını çözmek için teknik destek ekibimiz, müşterilerimizi memnun etmek için hızlı ve etkin sonuçlar üretiyor.

Mobil uygulama üzerinden sistemi kullanabiliyor muyuz?

CRM ve servis modüllerinin IOS ve Android native uygulama olarak kullanabilirsiniz. Mobil erişime özel versiyonumuz üzerinde hızlıca verilerinizi görüntüleyebilir, mobilin kendine özgü kullanım pratikliğinden faydalanabilirsiniz. Daha yetenekli mobil uygulama versiyonuna ulaşmak için kapsamlı çalışmalarımız devam ediyor.

Yazılım üzerinde özelleştirme imkanı var mı? Projelendirebilir miyiz?

Ritma FLEX tamamen kendi geliştirdiğimiz bir platform. Bu sistem üzerinde akışı ve fonksiyonel yetenekleri artıran ve tüm kullanıcılar için değer üretecek geliştirme önerilerine açığız. Bu geliştirmeleri yıl içerisinde 4 periyotta yaptığımız güncellemlerdeki iş planımıza almak üzere ürün yöneticisi ve iş analistlerimizle değerlendiriyoruz.

Firmanıza özgü geliştirmeler, spesifik ve yaygın kullanım ihtiyacı dışındaki talepler için rasyonel bir değerlendirme üzerinden sizi dinlemeye açığız. Ölçek ve ihtiyaç kapsamında süreç firmaya özgü bir projelendirmeyi zorunlu hale getiriyorsa, başarı hikayesi üretebileceğimiz, sürdürülebilir projelere açığız. Beklentiler, bu günün ve yarının sorularına doğru cevaplar sunuyorsa, yazılım geliştirmek zaten bizim işimiz.

Sistemde ne kadar sıklıkla güncelleme oluyor? Bunları ücretsiz edinebiliyor muyuz?

Sistem üzerinde yılda 4 dönem için güncelleme yayına alıyoruz. Bu versiyon geçişlerinde, performans artırıcı çalışmalar, fonksiyonların yeteneklerinin artırılması kullanım kolaylığı sağlayan düzenlemeler ve sunum katmanında kolay okunmayı ve kolay anlaşılmayı sağlayan iyileştirmeler sunuyoruz.

Kullandıkça ödeme yapan müşterilerimiz güncellemeler için ekstra bir ödeme yapmıyor. Lisans sahipleri için sunduğumuz garanti – güncelleme paketi kapsamında versiyon geçişlerini ücretsiz sağlamış oluyoruz.

ERP yazılımı hakkında daha fazlasını öğren.

Ritma ile iletişime geçmek çok kolay!çok hızlı!çok keyifli!

Bize Ulaşın