Mutlu müşteriler
biriktiriyoruz.

Ritma, yola çıktığı ilk günden bu yana 15+ yılda 100'lerce mutlu müşteri biriktirdi.
Yorumları İncele

Mutlu müşteriler arasına katılmak için, bizimle iletişime geçin!

Ritma'dan Bahsedenler

Biriktirdiğimiz mutlu müşterilerimizin, Ritma hakkındaki yorumlarını inceleyebilirsiniz.
Elif Merdanoğulları

Genel Müdür

Amphi Medikal

Amphi A.Ş. olarak CRM yazılımı ve muhasebe akışımızı 15 yıldır Ritma ile yönetiyoruz.

Şevket Doğan

Kıdemli Danışman

D365 Danışmanlık

Ritma Flex, en iyi web tabanlı ERP ve CRM hizmeti.

Hakan Şengül

Satış Müdürü

Dormakaba

Uzun yıllardır kullandığımız CRM çözümü Ritma Flex, iş hayatımızın her yerinde verimli bir şekilde kullandığımız, katma değer katan bir uygulama oldu. İhtiyaçlarınıza göre, geliştirme yapılan, teknik destek konusunda çok yapıcı ve gelişime açık firma. Kendilerine bu zamana kadarki desteklerinden ve uygulamalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Serkan Pehlivan

Teknik Servis Sor.

Sümer Analitik ve Medikal Teknolojileri

İşimizi ve şirket olarak süreçlerimizi Ritma Flex üzerinden yönetiyoruz. Gayet kullanışlı ve başarılı bir platform.

Hakkı Botanlıoğlu

Gn. Müdür Yardımcısı

Arkas Yapı

Şirketimizi, ekibimizin verimliliğini ve müşteri memnuniyetini ölçmek ve çok boyutlu performansımızı denetlemek için Ritma yazılımı kesinlikle başarılı bir sistem.

Sebahat Açıl

Satış Yöneticisi

Tolkim

Ritma ile CRM yazılımında uzun yıllardır güçlü ve güzel bir iletişimle devam ediyoruz. Türkiye'de işini profesyonel ve güzel yapma çabasındaki herkesi desteklemek lazım. Teşekkürler Ritma.

Berre Serra Akdeniz

Satış Temsilcisi

Elips Endüstri

Firma olarak, süreçlerimizi Ritma Flex üzerinden yönetiyoruz ve severek kullanıyoruz. Gayet kullanışlı, kullanımı basit ve başarılı bir platform. Sistemsel sorunlar olduğu taktirde destek ekibi ile hızlı bir şekilde çözüme ulaşıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem verdiklerini sonuna kadar hissettiriyorlar. Destek ekibine ve müşteri destek birimine yakın ilgisinden dolayı teşekkür ederiz.

Erbil Koç

Gn. Müdür Yardımcısı

Tekno 2000

Ritma ile 13 yılı aşkın süredir birlikte yolculuğumuz var. Yeni Ritma Flex versiyonu üzerinde projelendirmemiz devam ediyor. İşler büyürken verimi artıracak senaryoları analiz etmek ve akılı sistemler kurgulamak konusunda Ritma ile çalışmaktan çok memnunuz.

Uğur Toprak

Genel Koordinatör

Ostim Mega Makina

Ritma, yaklaşık 10 yıldır çalıştığımız, her zaman müşteri odaklı bir firmadır. Firmanın en güçlü ürünü Ritma Flex ile işlerimizi daha çok kontrol altında tutuyor, müşterilerimiz ile daha sıkı ilişkiler kuruyoruz. Teşekkürler Ritma!

Sima Gürışık

Bütçe Yöneticisi

Ceylan Group

Ritma ERP, CRM konusunda pratik ve anlaşılır bir ortam sağlıyor. Beklentilerimizi karşılamakla birlikte destek ekibi ile bir ihtiyaç halinde, yakın temas kurmak ve hızlı aksiyon alabileceğimizi bilmek çok güzel.