Ritma Flex kullanmak için 10 neden

İşler güçler büyürken, Ritma Flex ile akıllı bir sisteme geçmek için çok sayıda sebebiniz var.
Ayrıcalıkları Keşfet

Neden Ritma Flex?

Çok Akıllı, Çok Kolay!

Ritma Flex kullanıcı dostu, modern arayüzleri ile öne çıkıyor. Bu günün modern dijital alışkanlıklarına göre tasarlanmış ekranlar, baştan sona pratik ve tutarlı bir kullanım konforu sağlıyor.

Farklı ekran boyutlarındaki sunum ve tüm etkileşim aşamalarında basitlik ilkesini titizlikle sürdürüyoruz. Veri girişleri, otomatik işlemler, toplu işlemler, sürükle bırak tamamlanan adımlar, bildirimler, yerleşim planları ve detaylardaki inceliklerle, maksimum kullanıcı konforu vaat ediyoruz.

Ritma Flex kullanımına sosyal medya kullanımına geçer gibi tüm katılımcılar ve paydaşlar eşliğinde kolayca adapte olabilirsiniz.

Neden Ritma Flex?

7/24 Dünya'nın Her Yerinden!

%100 web tabanlı alt yapısı ile Ritma Flex'e internete bağlı olduğunuz herhangi bir lokasyondan kolayca erişebilirsiniz.

Çalışanlarınız, bayileriniz, tedarikçileriniz ve tüm paydaşlarınızla, internet erişimi olan notebook, tablet, akıllı telefon gibi tüm cihazlarla rahatlıkla erişim sağlayabilir.

Ritma Flex internet ekosistemindeki çeşitli sistemlerle online haberleşerek bütünleşik çözüme uçtan uca aynı platform üzerinden erişebilmenizi sağlar.

Neden Ritma Flex?

Esnek Senaryo ve Süreçler

Ritma Flex ekran veri girişlerinden başlayarak ihtiyaçlarınıza göze özelleştirilebilir alt yapısı ile işletmenizle bütünleşiyor.

Durum ve akışları kendi işleyişinize göre özelleştirebilir, sistem tanımlarını kendinize göre düzenleyebilir, süreçler karşısında sistemin davranışlarını modelleyebilirsiniz.

Güncel gereksinimler karşısında Ritma Flex uyumlu ve esnek altyapısı ile sizi yalnız bırakmaz.

Neden Ritma Flex?

Lisanslama Modeli ve Maliyet Avantajı

Ritma Flex ilk sahip olma maliyeti açısından global markaların eş değer sistemleri ile karşılaştırıldığında harika bir fiyat performans ile kullanıma başlarsınız.

Düşük sahip olma ve sürdürme maliyeti ile kazandırmaya devam eder. Tercihinize göre kendi sunucunuzda veya Ritma Bulut alt yapısında çalışır. Esnek ve uyarlanabilir alt yapısı yüksek bütçeli geliştirme maliyetlerinden kurtarır. Bütünleşik yapısı ile ihtiyaçları kapsar.

“İhtiyacın kadar” ve “kullandığın kadar” konsepti ile kendinizle örtüşen, ölçek ve ihtiyaçlarınıza özel çözümü, doğru bütçe ile eşleştirir.

Neden Ritma Flex?

Akıllı Analizler ve Çok Boyutlu Raporlama

Ritma Flex verilerinizi büyük resmi görmek, akışa tepeden ve bir çok açıdan bakabilmenizi sağlar.

Çalışanlar ve yöneticiler için aksiyon alırken, karar verirken anlamlı bilgiler eşliğinde değerlendirme imkanı sağlar. Akıllı uyarı mekanizması ve zaman ayarlı periyodik raporlar, kritik veriler oluştuğu anda hatasız denetim yapılmasını sağlar.

İyi düşünülmüş dashboard ekranlar ve tüm işleyişin sosyal medya formatındaki akış ekranları, işletmedeki olup biten tüm süreçlerden kolayca haberdar olmanızı sağlar.

External image

Neden Ritma Flex?

Güçlü Altyapı ve Yüksek Performans

Ritma Flex, orta ve büyük ölçekli işletmelerin , yoğun iş hacmi ve geniş katılımlı çalışan sayı ve yıllar içerisinde biriken büyük verileri karşısında ölçeklenebilir ve yüksek performans sergileyen güçlü altyapısı ile sizi yarı yolda bırakmaz.

İşler büyürken gelişen yazılım ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz karşısında güncel teknolojiye sahip esnek altyapı sayesinde yıllar boyunca ayrılmaz bir parçanız haline gelir.

Neden Ritma Flex?

Grup Şirketleri ve Paydaşların Ortak Platformu

Ritma Flex, en başından itibaren tek bir kurulum üzerinden grup şirketlerinin merkezi bir yönetim ile erişim sağlamasına imkan sağlıyor.

Yönetim ve raporlama aşamalarında her bir organizasyonu tek başına veya birlikte ele almanızı, ortak kaynaklar ile bağımsız birimleri ayrı ayrı işletmenize imkan sağlıyor.

Tedarikçiler, bayiler, teknik servis ağı, müşteriler ve tüm paydaşların yetki seviyeleri ile sisteme dahil edildiği senaryolarda bütüncül ve ortak bir platform kaynağı olarak iddialı bir erişim merkezine dönüşüyor.


Neden Ritma Flex?

Bilgi Güvenliği ve Detaylı Yetkilendirme

Kullanıcı bazında, rol bazında modüler erişim, kayıt ve silme işlemlerini ayrı ayrı yetkilendirebilirsiniz. Departman bazında erişimi özelleştirebilirsiniz.

Sistem üzerindeki kilit fonksyion ve işlemler için ayrı ayrı yetkilendirmeler sağlayabilirsiniz. Kullanıcıların dahil olduğu rol ve departman yetkileri üzerinde ekstra ve hariç yetkiler tanımlayarak özel durumlar için yetkilendirmeleri kendinize özgü dinamiklere göre şekillendirebilirsiniz.

Neden Ritma Flex?

IOS ve Android Mobil Uygulama

Ritma Flex IOS ve Android mobil uygulama üzerinde verilerinize mobil uygulamanın kendine özgü avantajları üzerinden erişebilirsiniz.

Personel ve ekibin akış boyunca ürettiği tüm verilere hızlı ve etkin ulaşabilir, cihazın fotoğraf, konum, sesli veri girişi, bildirim gibi fonksiyonlarını ERP, CRM, servis gibi uygulamalar üzerinde etkin bir şekilde kullanabilirsiniz.


Neden Ritma Flex?

B2B ve E-Ticaret ile Entegre

Ritma Flex üzerinde ürün kataloğunuzu, fiyat yönetimi, stok verileri, görseller ve içerik yönetimi ile birlikte kendinize ait B2B Platformları veya pazar yerlerine ve ödeme sistemlerine eş zamanlı taşımak için entegrasyona açık ve hazır.

Ritma Flex ile %100 uyumlu Ritma Pay ödeme sistemi, Bankaların ödeme sistemlerini sistemin bağlanmasını sağlar. Ödeme ve tahsilat akışınızı hızlandırır. Ritma Pay herhangi bir aracı olmaksızın, komisyon giderlerinden bağımsız olarak, müşterileriniz ile aranızda 7/24 bir ödeme kanalı oluşturur.